Casa Amor Turquesa

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Casa Amor Turquesa Cancún appartement ligt op 10 minuten rijafstand van het Cancún Underwater Museum en biedt wifi voor zaken of vrije tijd. Dit appartement is gelegen binnen 3 km van Universidad Anahuac Cancun.

Als gasten verblijven in Casa Amor Turquesa appartement, hebben ze toegang tot een terras en een keuken voorzien van airconditioning. Deze accommodatie heeft 1 slaapkamer.

De accommodatie biedt een terras en uitzicht op de tuin.

Dit appartement is uitgerust met een complete keuken.

Als u een vroege vlucht hebt vanaf Cancún, ligt dit 1-badkamer appartement op 5 km van Cancún International.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Amor Turquesa Cancún
Gema 302
Mobiele prijsaanbieding

Gema 302

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
815 m van de accommodatie
USD 77 USD 69
per nacht
Estudio Navarro
Mobiele prijsaanbieding

Estudio Navarro

5.0
Behoorlijk 4 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 46 USD 41
per nacht
Living In The Noom By Andiani
Mobiele prijsaanbieding

Living In The Noom By Andiani

5.0
Behoorlijk 2 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
USD 290 USD 261
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Cancún International
    11 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Terras

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 13:00
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost het om bij Casa Amor Turquesa appartement te verblijven?
      De huurprijs van Casa Amor Turquesa appartement is $36.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Casa Amor Turquesa appartement?
      Casa Amor Turquesa appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Casa Amor Turquesa appartement?
      Casa Amor Turquesa appartement is gelegen binnen 5 km van de luchthaven Cancún International.
    • Wordt internet in Casa Amor Turquesa appartement aangeboden?
      Ja, Casa Amor Turquesa appartement biedt wifi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Cancún International
    11 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Amor Turquesa Cancún

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten